От apple16 Ответить на сообщение
К All Ответить по почте
Дата 02.03.2005 18:04:46 Найти в дереве
Рубрики Современность; Флот; Версия для печати

Еще два документика - по "Ульяновску"


  
 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я від 4 лютого 1992 р. N 69-р Київ Виходячи з вкрай важкого фінансово-економічного становища, що склалося у виробничому об'єднанні "Чорноморський суднобудівний завод" (м. Миколаїв) у результаті припинення фінансування і матеріально-технічного забезпечення будівництва об'єктів за замовленнями колишнього Міноборони СРСР, з метою збереження і найефективнішого використання виробничих потужностей цього заводу: 1. Виробничому об'єднанню "Чорноморський суднобудівний завод" припинити будівництво атомного важкого авіанесучого крейсера "Ульяновск" (проект 1143,7). Утилізувати вказаний крейсер на стапелі "0", розібравши його на металобрухт. 2. Реалізацію обладнання крейсера, що демонтується, та металобрухту доручити Держоборонпроммашу України разом з виробничим об"єднанням "Чорноморський суднобудівний завод". 3. Мінфіну України передбачити в бюджеті на 1992 рік кошти на фінансування витрат, пов'язаних з погашенням заборгованості колишнього Міноборони СРСР, утилізацією крейсера "Ульяновск", а також розрахунками по незавершеному виробництву з контрагентами за вказаними замовленнями у розмірі 338,7 млн. крб., з урахуванням рівня цін за станом на 1 лютого 1992 року. Фінансування зазначених витрат провести на основі розрахунків та кошторисів виробничого об'єднання "Чорноморський суднобудівний завод". Перший віце-прем'єр-міністр України К.МАСИК Інд. 30



 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я від 27 грудня 1994 р. N 942-р Київ ( Термін дії Розпорядження продовжено на 1995 рік згідно з Розпорядженням КМ N 52-р ( 52-95-р ) від 03.02.95 ) З метою експорту металобрухту, отриманого від утилізації крейсера "Ульяновск", установити на 1994 рік додатково експортну квоту на металобрухт (код ТН ЗЕД 720429000) у кількості 17,5 тис. тонн. Чорноморському суднобудівному заводу спрямувати кошти, отримані за реалізацію металобрухту, передусім на погашення заборгованості за природний газ, а також на подальшу оплату природного газу, використовуваного для виробничих потреб і утримання об'єктів соціальної сфери. Контроль за використанням зазначених коштів покласти на Мінмашпром. Прем'єр-міністр України В.МАСОЛ Інд.30