От Mirek Wawrzynski Ответить на сообщение
К Администрация (Андрей Диков) Ответить по почте
Дата 19.05.2004 11:33:17 Найти в дереве
Рубрики Прочее; Администрации; Объявления; Версия для печати

Re: Polski - won! Cenzura - 3xTak! Durnota 9xTak!I! Hurra

Dzień doobry

Bardzo dobrze sie stalo, ze pojawil sie ten temat, uwagi sa bardzi ciekawe i komentarze niektore raduja moje serce.
Porsba czytac dokladnie i ze zrozumieniem!

Po co Rosjanie maja sie uczyc innych jezykow - niech beda ciemni i glupi, Durnym i ciemnym narodem latwiej manipulowac i sterowac. Pewnie nich glupota zwyciezy.
Niech zyje ciemniactwo i wsteczniatwo! 3 x Hurra
"Durny, ciemny, niemyślacy Rosjanin to oczien horoszyj Rosjanin"

Co prawda mnie w szkole uczyli jak w orginale: Nada uczitsa innostrannych jazykow. Oj nada.
Widocznie w Rosji wciaz ucza czego innego. Co kraj to obyczaj, :-)

Po co dopuszczac swobodne wymiany infomacji i pogladow, niech forum jest tylko dla jedynie slusznie myslacych zgodnie z wytycznymi i wskazowkami wielkich przywodcow partii: Marksa,Lenina, Stalina.

Tak to oni, jedynie sluszne i wlasciwie pokazywali was Rosjanom droge -
Żadam przywrocic to myslenie na tym forum - 3 x tak!

"Kto nie mysli tak jak my ten nich spada stad - won!" - 3 x tak!

"Kto nie z nami ten przeciw nam - zniszczyc te gady, podleca; wdeptac sabake w ziemie!" - 3 x tak

Postuluje wprowadzic na forum rosyjskim cenzure (3 cenzorow niech monitoruje forum 24h na dobe). Przed wysłaniem korespondecnj niech cenzor sprawdza czy nie ma odchylen ideologicznych!

Wolnosc slowa do imperialistyczne bzdury i trucizna, ktora niszczy zdrowe jadro Rosji! Precz z tym!!!


Ad rem
Kochani Rosjanie,
Komu zaszkodzicie?
Mnie Polakowi czy samym sobie wprowadzajac te sankcje?
Komu to tak naprawde szkodzi: mnie czy wam?

Łaski nikomu zadnej nie robicie.

Co to za frajda byc w grupie "ciemnych i durnych fanatykow i kestremistow"?
Takie sa dlugofalowe konsekwencje (marginalizacja i zmakniecie tego zespolu do malenkiej grupki fanatycznych radykalow, ktorzy sadza ze tylko oni maja racje - esktremisci i fundamentalisci nic wiecej - ot i co)

Czy bede z wami korespondowal po rosyjsku szczerze jak czekista czekiscie prosto w leb - nie. Pisze po Polsku.

Jak ktos chce to czyta i rozumie jak ktos chce to nie czyta i nie rozumie jego problem.

Kiedy przeksztalciecie sie w kolko wzajemnej adoracji, gdzie sa wymieniane jedynie tylko sluszne i poprawne poglad to o czym z wami dyskutowac, dokad i jak daleko zajdziecie na tym?

"Kiedy wszyscy mysla tak samo, nikt nie mysli"!

Mam wrazenie, ze nic was nie nauczylo doswiadczenie historii waszego kraju, Kiedy wszyscy mysleli tak jak wytczne Zjazdow KPZR to zapytam szczerze dokad doszliscie, do jakiego bogactwa i szczescia milionow ludzi?

Ile kosztolwało was Rosje to jedynie sluszne myslenie i niszczenie fizyczne odmiennosci intelektualnej, wolnosci slowa?

Glod na Ukrainie, represje lat 30-tych Gulagi, 26 milinow zabitych w II wojnie, ect.!
Co malo wam tej jednomyslności i slusznosci pogladow, tesknicie za tym, by ktos was krotko "za leb, morde" wzial?

Ile matek oplakuje swoich 18-20 letnich synow zabitych w Czeczeni by wasi generalowie mogli na dostawach dla wojska zbijac milionowe fortuny?
I co macie zlikwidowaliście problem atakow terrorystycznych na terenie Rosji jak obiecywał wam prezydent, czy wrecz przeciwnie - woja weszla do Moskwy, a miał byc taki spokoj z terrorystami w Czeczenii, jake wejda wasze wojska?

"Kiedy rozum spi budza sie demony"!

Ja, Polak nie musze sie z wami wymieniac informacji, ja tylko moge kiedy mi sie chce.
Wy Rosjanie mozecie korespondowac ze mna Polakiem ale nie musicie jak chcecie.

To WOLNA WOLA, ktora dał nam Bog.

Zgadzam sie, ze nie mozna dopszczac na forum skrajnych wypowiedzi, obrazliwych dla obu stron, ect.

Wy mozecie byc madrymi ludzmi ale nie musicie. To Wasz i kazdego z osobna indywidulany wybor!

Albo chcecie myslec albo idzcie na ryby, moze tam znajdziecie to co dostrzegam brakuje w niektorych komentarzach - rozsadku i myslenia a widze ciemnote i wsteczniactwo - bywa.

Łatwiej jest byc glupim i ciemnym niz madrym i wyksztalconym - myslenie kosztuje, a glupota/durnota jest za darmo.

Stawienie takiego pytanie przez moderatora swiadczy o pewnych brakach dla was wszystkich teraz i za 2-10 miesiecy miesiace (pomyslcie o jakich?).

Serdeczne pozdrowienia z Polski, :-)

od
475% kwasnego antykomunisty
Mirka

PS
Jezeli ktos sie obrazi to przepraszam zle zrozumial moja tresc, nie zna dokladnie polskiego.
Warto sie uczyc tego pieknego jezyka, dzielnego i bohaterskiego Narodu o wspanialej histrii i kulurze, ktora przetrwala i wciaz zyje mimo dziesiatek lat jej niszczenia i eksterminacji zarowno przez Rosjan jak i Niemcow (XIX i XX wiek).

Pamietajcie Rosjanie, ze to Polak maszynista parowozu) wywiozl waszego cara Mikolaja I do Petersburga w 1917 roku (po obaleniu cara przez Kierenskiego) kiedy cala rosyjska swiata i personel go porzuciala i zostawiła samotnego.
Mogl on, jak wy prawdziwi Rosjanie go porzucic, a mial ku temu wiele powodow, ale pomogł opuszcznemu przez swoich Rosjanowi.
Polak dostal od Mikloaja I za ten czyn order, kiedy dociagnal skladu pociagu do Piotogrodu.

A was Rosjan stac tylko bylo na "noz w plecy w 1939 roku, by potem drugi raz wyzwolic Nas w 1944-45 roku" - bywa.

Dlatego uwazam, Polacy sa wielkim narodem, ktory potrafi sie wzniesc ponad swoje uprzedzenia (czesc), czego innym brakuje a tak stawiane pytanie przez moderatora to tylko potwierdza.